Książki

 
,, PSAŁTERZ POZNAŃSKI" 
 
Efekt mojej wieloletnie pracy z zespołem Cithara Sanctorum. Pierwsza część śpiewnika z nutami i chwytami na gitarę. Melodie z XVI wiecznego Psałterza Genewskiego i teksty psalmów opracowywane także przezemnie. Psałterz to praca zbiorowa, której jestm współautorem. Coś zupełnie innego w mojej tworczości. 
 
 
 
,,OWOCEM DUCHA JEST... "
 
Druga część książki ,,Miłość jest".  Tym razem troszkę więcej opowiadań dla chłopaków. Odpowiadam na waszą prośbę żeby pisać też ,,chłopakowe książki". 
 
 ,,BITWA O GRÓD SĘDZIWOJA"


Odbywająca się w realiach historycznych powieść dla młodzieży. Pierwszy z pięciu tomów serii ,,Kroniki łowców przygód". Bitwa, przenosi czytelnika do roku 999 do chwili kiedy młodzi bohaterowie muszą zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami aby doprowadzić do Zjazdu w Gnieźnie w roku 1000.
 
 
 


,,BIBLIJNE WYCIECZKI ZUZI OWIECZKI"

Małych, większych i tych już całkiem dorosłych zabierzemy w fascynującą podróż z Owieczką Zuzią. Podróż poprzez pełne przygód opowieści biblijne. Poznacie ciekawe starożytne miejsca i wielkich bohaterów, którzy swoje życia poświęcili Bogu. Przeczytacie o wspaniałej Bożej miłości, o wielkich cudach i spokojnym życiu. Dowiecie się, że dla każdej, jak Zuzia i wy, owieczki, Bóg ma swój wspaniały plan.
 
 
 


,,MIŁOŚĆ JEST"

Książka nagrodzona w Konkursie Najlepsza Książka Katolicka wortalu Granice.pl w kategorii "Pozwólcie dzieciom..."

„Czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na miłość? Czy jest miejsce na działanie podyktowane szczerym kochającym sercem? Zdecydowanie tak. Sam wiele razy doświadczyłem miłości: mojej rodziny, moich przyjaciół i tej najważniejszej, samego Boga. Wiem, że bez tej miłości nie byłbym dzisiaj takim jakim jestem. Bez niej nie powstałyby moje książki.
W 1 Kor 13 znajdujemy wspaniały opis istoty postawy życiowej, którą nazywamy miłością. Opowiadania zawarte w tej książce zostały zainspirowane właśnie tym ,,Hymnem o miłości”. Ich bohaterowie mają tylko kilka, kilkanaście lat, ale miłość jest dla nich jak najbardziej prawdziwym wyzwaniem. Otrzymują i dają miłość tam, gdzie są. Czy te historie wydarzyły się naprawdę? Pozwól, że zachowam to w tajemnicy. Może kiedyś spotkamy się na skautowym szlaku, a wówczas opowiem Ci więcej wieczorem przy ognisku, które tak bardzo lubię, a którego kiedyś tak bardzo się bałem... Dzisiaj Ty dopisz kolejny rozdział do mojej książki, historię miłości w Twoim życiu. Dopisz ją swoim codziennym życiem.”
 
 
 
KSIĄŻECZKI AKTYWIZUJĄCE DLA NAJMŁODSZYCH
 
 
 
Seria książeczek przystosowanych do pracy z najmłodszymi. Ksiązki w miękkiej oprawie. Zawierają wierszyki i puzzelki dzięki 
 
którym dzieci nauczą się postawowych pojęć takich jak wysoki niski, duży mały. 
 
Książeczki zostały przetłumaczone na wiele języków i cieszą się zainteresowaniem dzieci w wielu krajach na świecie.  
 
 
SERIA - JULKA, KUBA I...
 
 
 
Seria książeczek edukacyjnych dla przedszkolaków. Jak rzechodzić przez ulicę? Kiedy mówimy proszę i przepraszam. 
 
 
 
      
 
(c)2015, All Rights Reserved